Prednášky

Považujeme za veľmi dôležité zvyšovať u detí, mládeže, ale aj verejnosti záujem o vesmír a kozmické technológie. Preto chodíme prednášať na základné, stredné, ale aj vysoké školy, verejne udalosti a iné podujatia. Ponúkame jednoduché príspevky už pre najmladšie deti od predškolského veku, ale tiež špecializované tematické prednášky pre mládež, ktorá sa chce venovať výskumu vesmíru, technológiám a inováciám. Samozrejmosťou sú aj odborné prezentácie pre technologické firmy a odborníkov.
V prípade, že Vás naše popularizačné aktivity zaujali, radi prídeme prednášať aj na Vaše podujatie.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na info@sosa.sk

 

Príprava aktivít, stánky na udalostiach, kurzy

V SOSA združujeme skúsených motivátorov a popularizátorov kozmických tém. Máme skúsenosti s prípravou aktivitít aj pre tých najmenších astronautov, ale tiež ponúkame zaujímavé kurzy a príležitosti pre dospelých a mládež. V portfóliu máme napríklad stavanie vodných rakiet, kurz orientácie na nočnej oblohe, rádioamatérsky kurz, pozorovanie vesmírnych objektov teleskopom a mnohé ďalšie.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na info@sosa.sk

 

Prenájom skafandra

Pre popularizačné, či marketingové účely zapožičiavame repliky skafandrov. K dispozícií sú overaly v 3 veľkostiach vhodné pre mužov aj ženy a v prípade záujmu k nim vieme poskytnúť aj model prvej slovenskej družice skCUBE.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na info@sosa.sk