V SOSA sme otvorení každej spolupráci. Ak máte radi vesmír, kozmonautiku, astronómiu a kozmické technológie – ste na správnej adrese.

Staňte sa našim členom – jednotlivec

Zapojte sa do našich aktivít ako riadny člen. Každá pomoc je vítaná, práce je viac než dosť: organizovanie workshopov, oslovovanie firiem a škôl, písanie popularizačných článkov, fotografovanie, spracovanie videí, grafické práce, technická pomoc v technologických projektoch, ale aj realizácia vašich vlastných nápadov. V prípade záujmu o členstvo v organizácii, vyplňte, prosím, prihlášku nižšie.

Prihláška

Staňte sa našim členom – firma

Pridajte sa k nám ako celá firma. My vás v rámci spolupráce radi odprezentujeme na akciách, či v médiách, pripravíme prednášku a iné aktivity na firemný deň, zapožičiame skafandre a ďalšie rekvizity pre marketingové účely, alebo pripravíme výhodnú ponuku na let na stratosférickom balóne. Môžte participovať na našich projektoch, či priniesť nápady na nové.
Ak sa chcete pridať, napíšte nám mail na info@sosa.sk a radi vám poskytneme bližšie informácie.

Zapojte sa jednorázovo 

Napíšte popularizačný článok na náš informačný portál, pošlite nám kontakty na zaujímavé organizácie, či firmy s potenciálom pracovať v space-bussiness, školy so záujmom o prednášky, alebo výučbu predmetu „kozmonautika“, kurzy a podobne.

Podporte nás nefinančne

Vyrábate letáky či iné propagačné materiály? Robíte grafické návrhy? Radi využijeme vaše služby a uvedieme vás medzi partnerov a podporovateľov organizácie.

Podporte nás finančne

Vaše financie budú použité na propagáciu kozmonautiky na Slovensku, vzdelávanie a naše technologické projekty. Prispieť môžete formou sponzorského daru, alebo prostredníctvom poukázania 2% z podielu zaplatenej dane. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!