Pre deti vo veku od 5 do 12 rokov pripravujeme tématické denné tábory, počas ktorých sme sa spoločne stali astronautmi, astronómami, či konštruktérmi rakiet. Tieto tábory boli pre deti zábavou, inšpiráciou, ale aj zdrojom zvedavosti a poznania. 

 

 

 

 

 

 

 

Naši lektori pripravujú pre deti tématické dni, počas ktorých sa dozvedia množstvo nových informácií, experimentujú, hrajú sa, komunikujú, športujú, tvoria, čítajú. Snažíme sa o to, aby si z dní strávených v tábore odniesli krásne a hodnotné zážitky a tiež poznanie.

 

 

 

 

 

 

Tento rok sme sa spojili s obcou Jablonec (okres Pezinok) a práve tu budeme realizovať denný detský tábor v dvoch turnusoch:
1. turnus: 18. – 22. júl 2022 – Kids Summer Camp pre deti vo veku 8-12 rokov

2. turnus: 8. – 12. august 2022 – Denný letný tábor pre deti vo veku 5-7 rokov

 

 

 

 

 

 

 

 

Pre deti bude pripravený bohatý program v podobe tématických dní. Vďaka harmonogramu a dôkladne pripravenému programu budú mať priestor na pohybovú aktivitu, kreatívnu činnosť, neformálne vzdelávanie, spoznávanie prírody, aj relax.

Cena za 5 dní v dennom detskom tábore je 100,00€ / dieťa.

Denná doba trvania tábora je od 8:00 do 16:00 hod. Neskoršie vyzdvihnutie dieťaťa je možné po dohode vopred s vedúcimi tábora za príplatok. V prípade skoršieho vyzdvihnutia dieťaťa je nutné oznámiť vopred vedúcim tábora a pri odchode sa odhlásiť. Stravovanie zahŕňa desiatu, obed, olovrant a pitný režim.

Na tábor si každé dieťa musí so sebou priniesť prefotený zdravotný preukaz, doklad o úhrade za tábor, veci na prezlečenie, športovú obuv na von, opaľovací krém, šiltovku, fľašu na vodu, príp.lieky, ktoré musí užívať (prosíme o informovanie vedúcich tábora).

Bližšie informácie o jednotlivých turnusoch nájdete tu:

Kids Summer Camp (8-12rokov)
Denný letný tábor (5-7rokov)